Difference between revisions of "Dictionary:Trokh Number Line"
Jump to navigation
Jump to search
| Line 26: | Line 26: | ||
| [[Dictionary:Tlau|Tlau]] || || Twenty-Four (30) | | [[Dictionary:Tlau|Tlau]] || || Twenty-Four (30) | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Dictionary:Starl|Starl]] || || Thirty-Two ( | + | | [[Dictionary:Starl|Starl]] || || Thirty-Two (40) |
|- | |- | ||
| [[Dictionary:Khaulear|Khaulear]] || || Sixty-Four (100) | | [[Dictionary:Khaulear|Khaulear]] || || Sixty-Four (100) | ||
|} | |} | ||